niebieska ramka Logo SELLTECH
Fragment grafiki - cień Górny baner z napisem: Pneumatyka, Hydraulika Siłowa, Łożyska
Zapytanie ofertowe
 

ZIMMER (SOMMER AUTOMATIC)

SELLTECH PH oferuje produkty grupy ZIMMER (dawniej SOMMER AUTOMATIC), charakteryzujące się dużą trwałością, precyzją i estetyką wykonania. Oferowane wyroby należą do najlepszych na świecie w dziedzinie robotyki, stanowią usprawnienie dla wielu gałęzi przemysłu, pozwalając zwiększyć efektywność zadań w procesie produkcyjnym.

Jedną ze specjalności grupy ZIMMER są chwytaki do manipulatorów przemysłowych, czyli element oprzyrządowania maszyn, odpowiedzialny za chwytanie i przenoszenie elementów w ramach precyzyjnych, zautomatyzowanych procesów. Chwytaki mogą być stosowane w czynnościach manipulacyjnych z elementami różnych gabarytów. Duża siła chwytu, płynna praca oraz odporność na zużycie przekładają się na ich niezawodność i wszechstronność zastosowań.

Szeroka gama produktów, takich jak chwytaki pneumatyczne, elektryczne, specjalne, a także moduły chwytająco-obrotowe, jednostki obrotowe, separatory, siłowniki liniowe, amortyzatory, różnego rodzaju akcesoria pozwalają tworzyć nowoczesne rozwiązania, spełniające wymagania dynamicznie rozwijającego się przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu z naszymi oddziałami w Poznaniu i Jarocinie!W ofercie ZIMMER (Sommer Automatic):