2020.03 Drodzy Klienci i Dostawcy

W związku z zagrożeniem, z jakim boryka się w ostatnim czasie cały świat, nasza firma podejmuje wszelkie możliwe środki, aby zapewnić swoim pracownikom, klientom oraz partnerom handlowym maksymalne bezpieczeństwo, dostosowując wewnętrzne procedury do obecnej sytuacji.

Staramy się, jak tylko to możliwe, by kontaktować się w sprawach służbowych zdalnie i przenosić nasze działania do sfery online. W naszych pomieszczeniach biurowych i administracyjno-gospodarczych oraz na magazynie umieściliśmy specjalne instrukcje dotyczące bezpiecznego korzystania z pomieszczeń oraz ogólnodostępne środki dezynfekcyjne. Na bieżąco prowadzimy również wewnętrzną komunikację dotyczącą działań prewencyjnych minimalizujących prawdopodobieństwo zarażenia, takich jak regularne mycie rąk, niepodawanie ręki przy przywitaniu czy zachowanie odpowiedniego dystansu w kontaktach z innymi osobami.

Pragniemy również poinformować, że pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 a nasza ekipa dokłada starań, by obsługa klientów odbywała się na niezmiennym poziomie, mimo ograniczenia bezpośrednich spotkań.

Close Menu